Resim
Resim

Firmamız

Kayalar Hafriyat Firma Profili

Kayalar group 20 yıldan beri iş makinaları işletmeciliği ve taahhüt işlerinde Kayseride hizmet vermekte olup sorumluluk ve meslek ilkelerine bağlı kaliteli hizmet anlayışını tecrübeli kadrosu ile güçlü kılan bir inşaat firmasıdır.

Müşteri memmuniyetini olmazsa olmaz kabul eden güler yüzlü ve kaliteye çalışma arkadaşlarımızın başarımızın anahtarı oldukları bilinciyle sürekli eğitmek ve gelişmelerini sağlamak temel amaçlarımızdandır.

Kayalar group ,un faaliyet alanları inşaat,alt yapı,yol,baraj,sulama benzeri alanlarda firmaların geniş makine parkı ve nakliye gruplarını karşılamak alt taşeronluk yapmak ve taahhüt işlerini gerçekleştirmektir.En büyük güvencemiz olan çalışanlarımızın alın teri ve her biri kendi alanında uzman makine operatörleri ve şoförlerimizin üstün performansı ile cesaretle girdiğimiz zorlu enerji doğalgaz çevrim santrali oyak,ekon prokon ortaklığına bağlı Boğazlıyan şeker fabrikası Pınarbaşı barajı Kayseri havaalanı başarı ile bitirdiğimiz bir çok işten bazılarıdır.

Bu vesileyle insana doğaya ve çevreye saygımızdan hiç ödün vermeden daha güçlü ve daha mutlu bir toplum için çalışmaya devam edeceğiz.

"Hafriyat İşlerinizde Çözüm Ortağınız"